Lukáš Holý
Jmenuji se Lukáš Holý narodil jsem se roku 1987 a již od roku 2001 se zabývám tvorbou webových stránek. Od roku 1998 mám tu čest být připojen k celosvětové síti internet.

Co ode mne můžete čekat?

  • Rychle a kvalitně odvedenou práci za rozumnou cenu
  • Naslouchám Vašim přáním a požadavkům
  • Navrhnu, poradím a doporučím nejvhodnější řešení na míru
  • Povedu Váš web k získávání zákazníků

Když se ohlédnu zpět tak mi rukami prošlo několik technologií. Počínaje základem všech webových stránek HTML jazykem a kaskádovými styly CSS. Později jsem šel hlouběji a učil se jazyk PHP a s ním spojené databáze MySQL. Velice jsem si oblíbil redakční systém WordPress, který se dá použít nejen pro tvorbu prezentace, magazínů, blogovacích stránek ale i menšího e-shopu. Webové stránky, které tvořím, se snažím vytvořit s ohledem na přístupnost ze všech zařízení z kterých je dnes možno se připojit na internet a procházet web. Včetně chytrých telefonů, tabletů či smart televizí.

Neoddělitelnou částí každé webové stránky je i grafické zpracování. A tak i já jsem zkoušel pracovat s grafikou jak rastrovou tak vektorovou. Na škole jsem se učil asi s nejznámějším programem na tvorbu grafiky Photoshopem. Nic méně jako příznivce opensource software používám GIMP, který v mnohém dokáže konkurovat. Pro vektorové grafiky, jako jsou například loga jsem si oblíbil opensourcový Inkscape.

Zajímal jsem se o internet a různé možnosti propagace webových stránek, potažmo služeb či produktů. Tím jsem objevil SEO neboli optimalizaci pro vyhledávače. Dalšími možnostmi propagace jsou PPC, to jsou reklamy u kterých zaplatíte za přivedeného návštěvníka na vaše stránky, případně na své stránky umístíte tyto reklamy a budete inkasovat za uskutečněné prokliky. Využití sociálních sítí jako je Facebook v kterých dokáži reklamu efektivně cílit na Vaší cílovou skupinu. Nesmím opomenout ani Affilate marketing, který ve své podstaťe zprostředkovává služby či prodej zboží mezi zákazníkem a prodejcem.

Pronikl jsem do všech možných zákoutí internetu a získal jsem na něj globální pohled. Budu Vám velmi rád nápomocen při plnění vašich požadavků a přání aby jste na internetu byli vidět.

S pozdravem

Váš osobní webmaster
Lukáš Holý